Reset Setting Change font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
Portal Rasmi
PEJABAT DAERAH/TANAH KLANG
Klang Daerah Impian, Makmur & Berwawasan
SELANGOR MAJU BERSAMA

 

selangorSELAMAT DATANG [ TUTUP X ]
KE PORTAL RASMI
PEJABAT DAERAH/TANAH KLANG

KAJIAN KEPUASAN PELANGGAN

KLIK/SCAN


ADUAN / MAKLUMBALAS KLIK/SCAN

ADUAN PENCEROBOHAN / PENYALAHGUNAAN TANAH KERJAAN SCAN

Pegawai-Pegawai Kanan

 

PEGAWAI-PEGAWAI KANAN PEJABAT DAERAH  /  TANAH KLANG

 

 

Tuan Mohd Shahrizal bin Mohd Salleh
Ketua Penolong Pegawai Daerah
Bahagian Pengurusan Tanah

shahrizalsalleh@selangor.gov.my
samb. 400

-Kosong-
Ketua Penolong Pegawai Daerah
Bahagian Pembangunan

-
-

Puan Azniza bt Azmi
Ketua Penolong Pegawai Daerah
Bahagian Khidmat Pengurusan

azniza.azmi@selangor.gov.my
samb. 200 

 

Encik Ahmad Fitri bin Ahmad
Penolong Pegawai Daerah
Pembangunan Tanah

ahmadfitri@selangor.gov.my
samb. 401

Puan Masdiyana binti Hamzah
Penolong Pegawai Daerah
Pelupusan Tanah

masdiyana@selangor.gov.my
samb. 402

Puan Nor Azlina binti Mamat
Penolong Pegawai Daerah
Hasil

azlina.mamat@selangor.gov.my
samb. 500

 

Puan Nurin Alifah binti Hamdan
Penolong Pegawai Daerah
Khidmat Pengurusan

nurin@selangor.gov.my
samb. 244

-Kosong-
Penolong Pegawai Daerah
Khidmat Pengurusan 

-
-

Puan Siti Nadira binti Mohd Nor
Penolong Pegawai Daerah
Pembangunan Fizikal

nadira@selangor.gov.my
samb. 343

 
 

Encik Mohd Sharil bin Zainal
Penolong Pegawai Daerah
Pendaftaran

mohdsharil@selangor.gov.my
samb. 600

Encik Noor Azman bin Estat
Penolong Pegawai Daerah
Pembangunan Masyarakat

azman.estat@selangor.gov.my
samb. 315

Encik Saiful Azri bin Mohd Fouzi
Penolong Pegawai Daerah
Teknikal & Penguatkuasaan

saifulazri@selangor.gov.my
samb. 475

 
 
 

Cik Nor Syahirah binti Norizan
Penolong Pegawai Daerah
Pindahmilik & Lelong

syahirahnorizan@selangor.gov.my
samb. 653

 
 

Kemaskini pada 2021-03-10 08:51:34 daripada Nur Adila

  •  
  • Print
  • Email this page