Maklumbalas II Hubungi Kami || Soalan Lazim (FAQ) || Peta Laman || Kajian Kepuasan Pelanggan

KAJIAN KEPUASAN

PELANGGAN [ x ]


WAKTU URUSNIAGA DI   KAUNTER UNIT HASIL & UNIT PENDAFTARAN ADALAH DIBUKA SEPERTI BIASA KEPADA ORANG AWAM  

 

        ISNIN -KHAMIS             8.30PAGI - 3.30 PETANG

              JUMAAT               8.30 PAGI - 11.45 PAGI 2.45PTG - 3.30 PTG

 

SEBARANG PERTANYAAN          HUBUNGI TALIAN            03-3289 1010

 

w3c logo
Tetapan Semula Kecilkan size fontKembalikan saiz font kepada asalMemperbesarkan saiz font
    T
    T
    T
    T
 jata  jata2  new_title_6

Senarai Perwakilan Pihak Pegawai dan Pihak Pekerja

     

SENARAI PERWAKILAN PIHAK PEGAWAI DAN PIHAK PEKERJA

 

 Pihak Pegawai
 

BIL

NAMA

JAWATAN MBJ

1.


Tuan Mohd Faizal Bin Abdul Raji
Pegawai Daerah (M54)

Pengerusi

2.

Mohd Tirmidzy Bin Che Mat
Ketua Penolong Pegawai Daerah (M52)
Bahagian Pengurusan Tanah

Ahli

3.


Puan Syarifah Ainul Suhana Binti Syed Mohd Taha
Ketua Penolong Pegawai Daerah (M48)
Bahagian Pembangunan

Ahli

4.

 
Mohd Zary Affendi bin Mohd Arif
Ketua Penolong Pegawai Daerah (M48)
Bahagian Khidmat Pengurusan

Ahli

5.

Puan Dyani Letisya Binti Abdull Razak

Penolong Pegawai Daerah (M44)
Unit Pendaftaran Tanah

Ahli

6.

En. Nasrul Faiz bin Firdaus
Penolong Pegawai Daerah (M44)
Unit Pelupusan Tanah

Ahli

7.

Puan Erna Binti Zakaria

Penolong Pegawai Daerah (M44)
Unit Fizikal,Bahagian Pembangunan

Ahli
8.

En. Mohd Elmi Fauzan Bin Md Jamil
Penolong Pegawai Daerah (M44)
Unit Masyarakat,Bahagian Pembangunan

Ahli
9.

En. Khairul Fahmi Bin Juair
Pegawai Tadbir (N41)
Unit Teknikal & Penguatkuasaan

Ahli
10.

-Kosong-

Penolong Pegawai Tadbir (N32)
Bahagian Khidmat Pengurusan

Setiausaha 1

7.


En. Sahrul hardi Bin Zainuri @ Abd Hamid
Penolong Pegawai Tadbir (N32)
Bahagian Khidmat Pengurusan

Setiausaha 2

     


Pihak Pekerja

PENGERUSI PEKERJA   : En. Mohd Rizan Bin Haron (NP32)

BIL

NAMA

BAHAGIAN / UNIT

JAWATAN
(GRED)

JAWATAN MBJ

1.

En. Mohd Rizan Bin Haron 

Pembangunan

Pen. Pegawai Tadbir (Penghulu) N27

Wakil Penghulu NP36/32/29

2. Puan Rabiatul Adawiyah Binti Abdul Rahaman Khidmat Pengurusan Pen. Pegawai Teknologi Maklumat FA29 Wakil Pen.Pegawai Tadbir N36/32/29 / Pen.Pegawai Teknologi Maklumat FA29 / Pen.Akauntan W29 / Pen. Pegawai Undang-Undang L29

3.

En. Hairol Azli bin Sarman 

Teknikal

Pen. Pegawai Tanah NT29

Wakil Pen. Peg. Tanah NT32/NT27

4.

En. Khairulnizam Bin Torman

Pembangunan 

Penolong Jurutera JA29

Wakil Pen. Jurutera/Juruteknik JA 36/30/29/17/FT17

5.

En. Ibrahim@Mohd jamal Bin Mohd Noor

Khidmat Pengurusan

Pembantu Tadbir (P/O) N22

Wakil Pembantu Tadbir (P/O) N26/N22

6.

En. Mohd Asri Bin Noordin

Penguatkuasa

Pembantu Penguatkuasa KP22

Wakil Pembantu Penguatkuasa KP19

7.

Pn. Rosdayati bt Apandi 

Hasil 

Pembantu Tadbir (Kew) W17

Wakil Pembantu Tadbir (Kew) W22/W17 

8.

 

Penguatkuasa

Pembantu Penguatkuasa N17

Wakil Pem. Penguatkuasa N22/N17

9.

 

Khidmat Pengurusan

Pembantu Setiausaha Pejabat N17/N22

Wakil Pem. Setiausaha Pejabat N17

10.

Pn. Aisah bt. Kassim 

Khidmat Pengurusan

Pegawai Khidmat Pelanggan N17

Wakil Peg. Khidmat Pelanggan N17

11.

En.Aziz bin Samat

Pembangunan 

Pelukis Pelan J17

Wakil Pelukis Pelan J17/J22

12.

 

Pembangunan Tanah

Penghantar Notis N3

Wakil Penghantar Notis N12/N3 

13.

En. Razali bin Shafie 

Khidmat Pengurusan

Pemandu H11

Wakil Pemandu R3/H11/H14

14.

En. Juraimi Bin Ahmad

Khidmat Pengurusan

Pembantu Operasi N11

Wakil Pembantu Operasi N11

15. Puan Siti Zaiton Binti Ab Rahman

Khidmat Pengurusan

Pembantu Awam H11

Wakil Pembantu Awam H11 dan Pekerja Awam R1/R4

     

 


Kemaskini pada 2021-07-02 08:09:00 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page