tw fb
Reset Setting Change font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
WhatsApp_Image_2020-08-05_at_16.13_.50_.jpeg
blue-background-vpi.jpg
blue-mac-apple-flower-background.jpg
Forest.jpg

Bahagian Pembangunan

SENARAI PEGAWAI BAHAGIAN PEMBANGUNAN 
PEJABAT DAERAH TANAH PETALING

 

           MAKLUMAT PEGAWAI


PEGAWAI DAERAH PETALING
Nama : Dato' Haji Mohd Misri Bin Haji Idris
Tel: 03-78419555
Email : misri@selangor.gov.my


KETUA PENOLONG PEGAWAI DAERAH M52

Nama : Mohd Faizal Bin Abdul Raji
Tel: 03-78419499
Email : faizal.raji@selangor.gov.my


PENOLONG PEGAWAI DAERAH M41
(UNIT PEMBANGUNAN FIZIKAL)
Nama : Donna Marlena Kinson
Tel: 03-78419574
Email : donna@selangor.gov.my  

 

PENOLONG PEGAWAI DAERAH M41

(UNIT PEMBANGUNAN MASYARAKAT)

Nama : Siti Nordiana Binti Abd Rahman

Tel: 03-78419561

Email : sitinordiana@selangor.gov.my 


PENOLONG PEGAWAI TADBIR N36
(UNIT PEMBANGUNAN MASYARAKAT)

Nama : Noor Shiam bin Hashim
Tel: 03 - 78419560
Email : nshiam@selangor.gov.my


PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP32
Nama : Arzmi bin Mohd Atan
Tel: 03-78419563
Email : arzmi@selangor.gov.my


PENOLONG JURUTERA J29
Nama : Zulkafli bin Zainun
Tel: 03-78419575
Email : zulkafli@selangor.gov.my 

 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP27
Nama : Ahmad Rauf bin Mofid @ Man
Tel: 03-78419564
Email : ahmadrauf@selangor.gov.my      

                                


PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP27
Nama : Mohd Shah Rizal bin Shol Hadli
Tel: 03-78419565
Email : mohdshahrizal@selangor.gov.my 


PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP27
Nama : YM. Raja Jamaludin Raja Salleh
Tel: 03-78419566
Email : raja.jamaluddin@selangor.gov.my 

 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP27
Nama : Hassan Bin Haji Idris

Tel: 03-78419560
Email : hassanidris@selangor.gov.my 

 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR (PENGHULU) NP27
Nama : Mhd Khairul Hidayat Bin Budjaza Ahmad

Tel: 03-78419561
Email : khairul@selangor.gov.my 


JURUTEKNIK J22
Nama : Mohd Haris bin Mokhtar
Tel: 03-78419576
Email : harismokhtar@selangor.gov.my


PEMBANTU TADBIR KANAN N22
Nama : Norliza binti Abdullah @ Abu Hassan
Tel: 03-78419562
Email : norlizaabdullah@selangor.gov.my


Kemaskini pada 2016-06-30 17:10:15 daripada PPTM_ICT

  •  
  • Print
  • Email this page

footer

KOMPLEKS PEJABAT KERAJAAN DAERAH PETALING

NO 1, PERSIARAN ATMOSFERA SEKSYEN U5,

40150 SHAH ALAM, SELANGOR DARUL EHSAN

Telefon: 03-7841 9400 | E-mel: petaling@selangor.gov.my

::Hakcipta ©2013 Pejabat Daerah Tanah Petaling::

Hari IniHari Ini183
Minggu IniMinggu Ini5674
Bulan LepasBulan Lepas26407
Jumlah PelawatJumlah Pelawat1191182
Paparan terbaik menggunakan:
qrcode
IE9 Ke atas/ Firefox 11 ke atas/ Google Chrome resolusi 1280 x 720 ke atas.
Jumlah Pelawat : 1191182 Tarikh Kemaskini : 09-08-2020