tw fb
Reset Setting Change font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
WhatsApp_Image_2020-08-05_at_16.13_.50_.jpeg
blue-background-vpi.jpg
blue-mac-apple-flower-background.jpg
Forest.jpg

Bahagian Khidmat Pengurusan

SENARAI PEGAWAI BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN 
PEJABAT DAERAH TANAH PETALING

 

 

        MAKLUMAT PEGAWAI


PEGAWAI DAERAH PETALING
Nama : Dato' Haji Mohd Misri Bin Haji Idris
Tel : 03 - 78419500
Email : misrii@selangor.gov.my


KETUA PENOLONG PEGAWAI DAERAH M48
Nama : Sharifah Ainul Suhana Binti Syed Mohd Taha
Tel : 03 - 78419444
Email : ainul@selangor.gov.my


PENOLONG PEGAWAI DAERAH M41
Nama : Noor Diana Binti Razali
Tel : 03 - 78419531
Email : noordiana@selangor.gov.my


PENOLONG PEGAWAI TADBIR N32
Nama : Samsiyah binti Tumiran
Tel : 03 - 78419534

Email : samsiyah@selangor.gov.my

PENOLONG PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT F29
Nama : Asfaziahtun Binti Zakaria
Tel : 03 - 7841 9473
Email : asfaziahtun@selangor.gov.my

 


PENOLONG PEGAWAI UNDANG-UNDANG L29
Nama : Mohd Nafizi Bin Ramli
Tel : 03 - 78419532

Email : nafizi.ramli@selangor.gov.my


PENOLONG AKAUNTAN W27
Nama : Nor Azida Binti Abd Rahman
Tel : 03 - 78419535
Email : azida@selangor.gov.my


PENOLONG PEGAWAI TADBIR ASET N27
Nama : Siti Norazitah binti Yahya
Tel : 03 - 78419536
Email : norazitah@selangor.gov.my


PEMBANTU TADBIR KANAN N22
Nama : Siti Suntari binti Sugiyana
Tel : 03 - 78419537

Email : sitisuntari@selangor.gov.my

 

PEMBANTU TADBIR KANAN N22
Nama : Mustafa Bin Murad
Tel : 03 - 78419538

Email : mustafamurad@selangor.gov.my


Kemaskini pada 2016-06-30 17:10:18 daripada PPTM_ICT

  •  
  • Print
  • Email this page

footer

KOMPLEKS PEJABAT KERAJAAN DAERAH PETALING

NO 1, PERSIARAN ATMOSFERA SEKSYEN U5,

40150 SHAH ALAM, SELANGOR DARUL EHSAN

Telefon: 03-7841 9400 | E-mel: petaling@selangor.gov.my

::Hakcipta ©2013 Pejabat Daerah Tanah Petaling::

Hari IniHari Ini183
Minggu IniMinggu Ini5674
Bulan LepasBulan Lepas26407
Jumlah PelawatJumlah Pelawat1191182
Paparan terbaik menggunakan:
qrcode
IE9 Ke atas/ Firefox 11 ke atas/ Google Chrome resolusi 1280 x 720 ke atas.
Jumlah Pelawat : 1191182 Tarikh Kemaskini : 09-08-2020